ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Аукціонні торги

      12 лютого 2016 року на Товарній Біржі  "Аграрна Біржа"  Херсон" відбулись загальні аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготівлі другого кварталу поточного року. Державними лісогосподарськими підприємствами Херсонського ОУЛМГ на торги було виставлено  265 м3 лісоматеріалів круглих. У торгах прийняв участь 1 учасник – переробник деревини, який придбав лот по заявленій лісгоспом ціні.

         Слід зазначити, що наступний аукціон з продажу деревини заготівлі третього кварталу 2016 року відбудеться вже 16 травня п.р., тож запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у торгах. Зведений реєстр заявок підприємств Херсонського ОУЛМГ  - додається.

       Результати загального аукціону в Херсонській області з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2016 року, який було проведено 16.05.2016 року - додаються.

     Результати загального аукціону в Херсонській області з продажу необробленої деревини заготівлі IV кварталу 2016 року, який було проведено 15.08.2016 року - додаються.

     Результати загального аукціону в Херсонській області з продажу необробленої деревини заготівлі I кварталу 2017 року, який було проведено 11.11.2016 року - додаються

    Зведений реєстр заявок підприємств Херсонського ОУЛМГ  на загальному  біржовому аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кв. 2017 року, що буде проведений на ТБ "Аграрна Біржа "Херсон" 13 лютого 2017 року, додається.

     Результати загального аукціону в Херсонській області з продажу необробленої деревини заготівлі I кварталу 2017 року, який було проведено 13.02.2017 року - додаються.

     Зведений реєстр заявок підприємств Херсонського ОУЛМГ  на загальному  біржовому аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кв. 2017року,  що буде проведений на ТБ "Аграрна Біржа "Херсон" 15 травня 2017 року, додається.

Аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі І квартал 2018 року по лісових підприємствах області визнано таким, що не відбувся через відсутність покупців, додається

Зведений реєстр заявок підприємств Херсонського ОУЛМГ  на загальному  біржовому аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кв. 2018 року, додається.

Підсумковий протокол аукціону з продажу деревини, проведеного Товарною біржею "ТБ "Аграрная Биржа Херсон»" 10 травня 2018 року,додається

Зведений реєстр заявок підприємств Херсонського ОУЛМГ  на загальному  біржовому аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кв. 2018 року,додається

Зведений реєстр заявок підприємств Херсонського ОУЛМГ  на загальному  біржовому аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кв. 2019 року,додається