Лісовідновлення

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007р. N 303 "Про затвердження Правил відтворення лісів"
 • 29 липня 2020
  Ліс - наше багатство, збережімо його для нащадків

           Ліс - це своєрідний живий механізм, великий і дуже складний. Із усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце і збереження  перлини Таврійського краю -  найголовніша складова діяльності лісогосподарських підприємств області.

 • 23 липня 2020
  Потрібно доносити правду про ліс всіма можливими способами і методами комунікації, - Голова Держлісагентства Василь Кузьович

           Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є і підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьовив на свої сторінці у Facebook.

 • 21 липня 2020
  Збережемо ліс від пожеж

                       Державне підприємство «Збур’ївське лісомисливське господарство» постійно проводить  профілактичні та попереджувальні заходи, які спрямована на попередження виникнення пожеж у лісових масивах та їх швидкого гасіння.

 • 17 липня 2020
  Уряд призначив Голову та заступника Голови Держлісагентства

                      Сьогодні, за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, Перший заступник Міністра Богдан Боруховський представив колективу Держлісагентства новопризначених Голову Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича та заступника Голови відомства Юрія Болоховця.

 • 14 липня 2020
  Славний ювілей

     14 липня відзначає славний ювілей - 60- річчя із дня народження – лісничий Іванівського лісництва ДП « Збур’ївське ЛМГ»  Когут Юрій Петрович. Його фаховий ріст і становлення пройшли  в Іванівському лісництві.