Закон України "Про запобігання корупції"

 • 25 лютого 2021
  Зимовий облік диких тварин триває

             На території державних підприємств, що координуються Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства триває облік чисельності диких мисливських тварин. Цього тижня  таксація була проведена у мисливських угіддях державних підприємств «Великокопанівське лісомисливське господарство», «Голопристанське лісомисливське господарство»  та  «Олешківське лісомисливське господарство».

 • 22 лютого 2021
  семінар-навчання з питань захисту лісів від шкідників і хвороб лісу

                В  Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головування начальника управління Тетяни КАСІЧ проведено семінар-навчання з питань захисту лісів від шкідників і хвороб лісу, проведення комплексу робіт, спрямованих на поліпшення санітарного стану лісів.

 • 22 лютого 2021
  ТУРБОТА ПРО ТВАРИН ВЗИМКУ

            Сезон підгодівлі диких тварин продовжується. Безперечно допомагати диким тваринам є клопіт єгерських служб.

 • 18 лютого 2021
  Про навчання з охорони праці

         Відповідно до вимог статті 18 Закону України «Про охорону праці» в Геройському лісництві ДП «Збур’ївське ЛМГ» з дотримання вимог карантинних заходів проводиться  навчання з питань охорони праці, надання до медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правила поведінки у разі виникнення аварій.

 • 05 лютого 2021
  Старт лісокультурної кампанії

         5 лютого в Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виїзна технічна нарада. Розглянуто ряд нагальних виробничих питань серед яких першочерговим є старт лісокультурної кампанії 2021 року.