ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

ДП "Скадовське дослідне лісомисливське господарство"

ДП "Скадовське ДЛМГ" розташоване в південній частині Херсонської області, загальною площею держлісфонду8672 га. В основному це малопродуктивні засолені землі, які не могли використовуватись для с/г виробництва. Ціль організації підприємства- створення зеленої зони міста-курорта Скадовська вздовж берега Джарилгацької затоки Чорного моря і на острові Дарилгач. Господарська діяльність спрямована на вирощування і збереження лісів, які відіграють велике водоохоронне, грунтозахисне та рекреаційне значення для відпочинку населення і охорону середовища, розвитку мисливського господарства. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 2014рік склала 40 осіб. Середньомісячна заробітна плата 2243,0 гривень.Фонд оплати праці за 2014 рік склав 1076,5 тис. гривень. 

 • 26 Грудня 2017
  Лісопорушника спіймано «на гарячому»

       Лісовій охороні державного підприємства «Скадовське  досвідне лісомисливське господарство», спільно з працівниками Скадовського  відділення поліції, 20 грудня 2017 року при проведенні рейду з охорони шпилькових насаджень у передноворічний період 2017-2018 року, було затримано лісо порушника який скоїв самовільну рубку ( стаття 65 КУпАП -Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка) на території лісового фонду в урочищі «Топази», поблизу с.Новомиколаївка, Скадовського району.

 • 30 Жовтня 2017
  Незаконна рубка в лісових насадженнях

        Лісовій охороні державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство», сумісно з працівниками Скадовського  відділення поліції 26 жовтня поточного року вдалося зупинити незаконну  рубку дерев в лісових насадженнях лісового фонду в кварталі 10 виділ 5 Скадовського лісництва, урочище Топази.

 • 07 Квiтня 2017
  На території лісорозсадника ДП «Скадовське ДЛМГ» проведено акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

        6  квітня  2017 року  на  території  лісорозсадника  ДП «Скадовське  ДЛМГ»  було  проведено  акцію  «Майбутнє  лісу  у  твоїх  руках».  

 • 24 Лютого 2017
  Працівникам ДП "Скадовське ДЛМГ" разом з інспекторами національного парку " Джарилгацький" вдалося зупинити незаконну рубку дерев

       Працівникам ДП "Скадовське  ДЛМГ"  разом  з  інспекторами  національного  парку "Джарилгацький" 18 лютого  вдалося  зупинити незаконну  рубку  дерев в лісонасадженні державного  лісового  фонду  квартал 39 виділ №1поблизу с.Красне Скадовського району.

 • 29 Квiтня 2016
  Питання діяльності підприємства в межах території ПЗФ

       На черговому засіданні Науково-технічної ради Національного природного парку «Джарилгацький», яке відбулось на наприкінці квітня,  приймали участь директор підприємства Войналович В.Л. та інженер ОЗЛ Шалухіна Т.М., голова Скадовської райдержадміністрації Турик В.А. і члени науково-технічної ради.