ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

ДП "Скадовське дослідне лісомисливське господарство"

ДП "Скадовське ДЛМГ" розташоване в південній частині Херсонської області, загальною площею держлісфонду8672 га. В основному це малопродуктивні засолені землі, які не могли використовуватись для с/г виробництва. Ціль організації підприємства- створення зеленої зони міста-курорта Скадовська вздовж берега Джарилгацької затоки Чорного моря і на острові Дарилгач. Господарська діяльність спрямована на вирощування і збереження лісів, які відіграють велике водоохоронне, грунтозахисне та рекреаційне значення для відпочинку населення і охорону середовища, розвитку мисливського господарства. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 2014рік склала 40 осіб. Середньомісячна заробітна плата 2243,0 гривень.Фонд оплати праці за 2014 рік склав 1076,5 тис. гривень. 

 • 19 Квiтня 2018
  Всеукраїнська акція “Посади своє дерево”

      17 квітня стартувала Всеукраїнська акція "Посади своє дерево!".

 • 10 Квiтня 2018
  Акція «За чисте довкілля»

     Працівники ДП ”Скадовське досвідне лісомисливське господарство” всім своїм невеликим колективом дружньо долучилися до щорічної акції  “За чисте довкілля”, яка відбулася 4 квітня 2018 року.

 • 28 Березня 2018
  Проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

        26 березня 2018 року державним підприємством «Скадовське ДЛМГ» спільно з колективом Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної  культури , в рамках акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках»  було проведено посадку 150-т саджанців клена та берези.

 • 06 Березня 2018
  Підгодівля диких тварин

      В останні дні лютого Скадовський район охопила негода. При сильних поривах вітру лісові угіддя засипало снігом, а температура повітря знизилась менше 10 градусів.

 • 26 Грудня 2017
  Лісопорушника спіймано «на гарячому»

       Лісовій охороні державного підприємства «Скадовське  досвідне лісомисливське господарство», спільно з працівниками Скадовського  відділення поліції, 20 грудня 2017 року при проведенні рейду з охорони шпилькових насаджень у передноворічний період 2017-2018 року, було затримано лісо порушника який скоїв самовільну рубку ( стаття 65 КУпАП -Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка) на території лісового фонду в урочищі «Топази», поблизу с.Новомиколаївка, Скадовського району.