ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"

ДП "ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"

ДП "В.Олександрівське ЛМГ розташоване в північній частині Херсонської області на правому березі р.Дніпро на території чотирьох адміністративних районів:Нововоронцовського,Великоолександрівського,Високопільського та Бериславського. Господарська діяльність спрямована на ведення лісового та мисливського господарства, на раціональне використання і відтворення лісових ресурсів. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 2013 рік склала 97осіб.Середньомісячна заробітна плата складала 2272,0 гривень. Фонд оплати праці склав 2644,2 тис. гривень.

 • 06 Липня 2017
  Обережність перед усім

       Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

 • 26 Червня 2017
  Спека в повітрі, біда у лісі!

       Останніми днями складається враження, що стовпчик термометра вирішив подолати усі відомі рекорди. За таких умов важко доводиться всім - і людям, і тваринам. Що вже й казати про рукотворні лісові насадження нашого району. Більшість з них, особливо довкола Великої Олександрівки зростають на пісках, який нагрівається на сонці до 70 градусів за Цельсієм. Особливо небезпечно стає у цей період у хвойних насадженнях. Тут найменша іскра може призвести до непоправної біди.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 01 Вересня 2015
  «Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!»

     «Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!» - це гасло відоме всім з дитинства.

 • 30 Червня 2015
  Обережно – лихо поруч

     В квітні по Херсонській області розпочався пожежонебезпечний період 2015 року. Травень - теплими та дощовими днями дав можливість стрімкому росту лісовим та іншим травостоям. Але прийшов довгоочікуваний червень, та розпочав сезон відпусток і відпочинку. Різке підвищення температури до 27-29 С, сильні пориви вітру 10-12 м/с ставлять під загрозу безпечний відпочинок в лісі.