ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"

ДП "ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"

ДП "В.Олександрівське ЛМГ розташоване в північній частині Херсонської області на правому березі р.Дніпро на території чотирьох адміністративних районів:Нововоронцовського,Великоолександрівського,Високопільського та Бериславського. Господарська діяльність спрямована на ведення лісового та мисливського господарства, на раціональне використання і відтворення лісових ресурсів. Середньооблікова чисельність штатних працівників за 2013 рік склала 97осіб.Середньомісячна заробітна плата складала 2272,0 гривень. Фонд оплати праці склав 2644,2 тис. гривень.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 01 Вересня 2015
  «Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!»

     «Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!» - це гасло відоме всім з дитинства.

 • 30 Червня 2015
  Обережно – лихо поруч

     В квітні по Херсонській області розпочався пожежонебезпечний період 2015 року. Травень - теплими та дощовими днями дав можливість стрімкому росту лісовим та іншим травостоям. Але прийшов довгоочікуваний червень, та розпочав сезон відпусток і відпочинку. Різке підвищення температури до 27-29 С, сильні пориви вітру 10-12 м/с ставлять під загрозу безпечний відпочинок в лісі.

 • 27 Квiтня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Великоолександрівське ЛМГ"

     Вже стало доброю традицією брати участь у щорічних акціях « Майбутнє лісу в твоїх руках» яку проводить ДП «В.Олександрівське ЛМГ». Так і цього року приклад для оточуючих щодо наведення санітарного порядку та посадки дерев подали учні 11-А та 11-Б Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники районних установ зокрема Державно фіто санітарної інспекції Херсонської області, селищної та районної ради. Щорічна акція пройшла під гаслом «Майбутнє лісу та селища в твоїх