Паспорт

Основне завдання підприємства

   Лісогосподарська діяльність підприємства змінила природу  Нижньодніпровських пісків, утворила новий, лісовий тип ландшафту, який має господарське і соціально-економічне значення. Молодняки на пісках виконують крім грунто-захисних і меліоративних, ще й природоохоронні, рекреаційні, санітарно-гігієнічні, естетичні та інші функції. Охорона полів і населених пунктів від рухомих пісків, збільшення врожайності сільськогосподарських культур, відпочинок, мисливство, матеріальні цінності лісу - це далеко не повний перелік того, що вже дають і будуть давати ліси підприємства.

Щорічно підприємство створює ліси на на площі 100 га.  Щорічні обсяги рубок, пов'язані з веденням лісового господарства складають 4,1 тис.м.куб., в т.ч. рубки догляду - 2,6 тис.м.куб. 

Організаційна структура

Найменування
лісництв
Площа (га)
Геройське 5354
Іванівське 3116,3
Рибальченське 5023
Всього 13493,3

Розподіл вкритої лісом площі

За віком:

 • Молодняки - 67,2%
 • Середньовікові - 18,72%
 • Пристигаючі - 0,2%
 • Стиглі - 3,6%

За породним складом:

 • Хвойні - 93,5%
 • Твердолистяні - 4,9%
 • М'ягколистяні - 1,6%

Середній вік насаджень - 38 років
Загальний запас деревостанів - 687,7 тис.м.куб.
Загальний річний приріст складає - 2.89 м.куб на 1 га

 • 09 вересня 2019
  ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

                      Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

 • 23 серпня 2019
  З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ !

                                  Сьогодні, 23 серпня на адміністративній будівлі підприємства  вивішено Державний прапор України.

 • 23 листопада 2018
  Поповнення казни бюджету держави

     ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

 • 29 жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 21 вересня 2018
  Достойна нагорода

      За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».