Продукція

Розділ в розробці!

  • 03 Жовтня 2018
    Увага! Пожежонебезпечний період!

       Новокаховське лісництво ДП «Каховське ЛГ» інформує про Правила поведінки у пожежонебезпечний період, яких повинні дотримуватись громадяни, аби запобігти виникненню пожеж.

  • 25 Вересня 2018
    На сторожі гармонії і порядку

        Ліс - ось справжній, живий скарб нашої Землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс - це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

  • 14 Вересня 2018
    НЕБЕЗПЕКА ПРИ СПАЛЮВАННІ СУХОЇ ТРАВИ

         Щорічно , на полях , на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти» , які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах грунту, горить и безліч різноманітного сміття , що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря. Шкода від спалювання листя і сухої трави украй небезпечна . До складу  диму від спалювання трави та листя входить пил, окиси азоту , чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.

  • 10 Вересня 2018
    Збережемо наші ліси

       З настанням дуже спекотної погоди зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності.

  • 06 Вересня 2018
    Бережіть ліс

       Щороку з настанням теплої погоди без опадів, починається пожежонебезпечний період, а з підвищенням температури повітря зростає відповідно і рівень пожежної небезпеки. Зараз він найвищий.