Контакти

 75300, Новотроїцький район, смт Новотроїцьке, вул. Толбухіна, 2, тел./факс (05548) 2-10-31, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

<p>
Ads on: Special HTML</p>

 • 05 Травня 2016
  Ясени на переправі

       Наближається 71 річниця Перемоги. На нашій землі встановлені пам’ятники та обеліски слави, знаходяться братські могили воїнів-визволителів, які нагадують нащадкам про  неоціненний подвиг народу в боротьбі із загарбниками за свободу і незалежність Батьківщини.

 • 30 Березня 2016
  Державне підприємство «Новотроїцьке ЛГ» пропонує декоративний матеріал та надає послуги з озеленення!

        Одним із напрямків спеціалізації державного підприємства «Новотроїцьке ЛГ» є вирощування декоративного матеріалу, продаж його, та надання послуг з озеленення території.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 07 Травня 2015
  Новотроїцькі сосни

  120 штук сосни з комом землі на суму 30 тисяч гривень  реалізувало ДП «Новотроїцьке лісове господарство» весною цього року. Саме такі саджанці вирощені підприємством в центральному лісорозсаднику на протязі останніх семи років. Замотаний в стресову плівку та обмотаний скетчем ком землі може перевозитися на значні відстані без пошкодження. Приживлюваність такого саджанця майже стовідсоткова. Також з метою подальшої реалізації саджанців сосни кримської весною цього року в шкільному відділені висаджено 13,5 тисяч штук сіянців на площі 1,5 га. Головний лісничий ДП «Новотроїцьке Лісове господарство» Ю.В. Дмитревич

 • 20 Квiтня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Новотроїцьке ЛГ"

     В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» працівники Н-Сірогозького лісництва та учні Н-Сірогозької загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів висадили біля школи 40 дерев.