ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Турбота про лісових птахів

     Фото-0095Лісові комахоїдні птахи складають разом з лісом єдиний біоло-гічний комплекс. Ліс служить для більшості  з них місцем проживання, розмноження, харчування. Птахи розносять насіння, плоди дерев та кущів, а поїдаючи комах, знищують їх у великій кількості на протязі всього року, попереджуючи небезпеку виникнення і знищуючи значні осередки розмноження особливо небезпечних шкідників лісу.

    Успіх заселення лісу птахами залежить більше всього від наявності у лісі зручних місць для гніздування, тому для масового заселення лісових насаджень птахами, вивішуються штучні гніздування.Фото-0101

    Щорічно у лісгоспі виготовляють та розвішують шпаківні та інші штучні гніздування для птахів. Не виключення і нинішня весна. За допомогою учнів шкільних лісництв виготовлено 40 шпаківень і розвішені у лісових насадженнях на площі 8 га. Активну участь у цьому взяли учні шкільного лісництва Виноградівської загальноосвітньої школи під керівництвом лісничого Виноградівського лісництва Коваленко В.М. та майстра лісу Дяченко А.Д.

    За турботу людських рук птахи віддячуть невтомною працею та різноманітним щебетанням.

Помічник лісничого Виноградівського лісництва

ДП „Великокопанівське ЛМГ”

Сергій Шикула