ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"

На Херсонщині малеча підтримала акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

 122Діти та колектив Херсонського ясла-садочка №22 компенсуючого типу для дітей з вадами зору Херсонської міської ради  підтримали акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вони з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію робітників «Херсонського лісомисливського господарства»  взяти участь у весняній посадковій кампанії.

Метою акції  є поширення знань серед дітей дошкільного віку про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі та можливість прийняти участь у роботах з створення нових насаджень.

366


Серед висаджених дерев переважають такі породи, як: сосна, береза , ялівець, туя, самшит, катальпа, платан, спірея, калина, горіх.Діти з ентузіазмом залучилися до роботи на дитячій площадці. Зацікавленість і прояв допомогти – одна з найголовніших ознак Акції для дітей, формування у дитячій свідомості розуміння того, що берегти природу – завдання кожного.

Надзвичайно приємно, що з кожним роком кількість охочих взяти участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках!» зростає. Посадивши хоча б одне дерево, дитина назавжди відчуває свою причетність до стану навколишнього середовища.