ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Самовільна рубка дерев на землях запасу Виноградівської сільської ради

  Фото008622 квітня 2015 року лісничий  Виноградівського лісництва Коваленко В.М. разом з майстрами лісу Соценко С.А. та Лобановим В.В. здійснював патрулювання лісових насаджень. О 22 годині 30 хвилин в районі кварту 8 почули роботу бензопили.

  Підійшовши на шум бензопили, виявили групу людей в кількості 8 чоловік, які в насадженні акації білої, що знаходиться на землях запасу Виноградівської сільської ради, відвантажували деревину на саморобний автомобільний причіп. П’ять чоловік відразу сіли в автомобіль «Нива» і покинули місце події, а решта почали пояснювати, що вони  само-вільно не рубали дерева, а лише вантажили уже зрубані.

  Лісничий визвав оперативну групу Цюрупинського РВ УМВС . До приїз-ду працівників міліції, решта порушників з місця вчинення правопорядку втек-ли, залишивши автомобіль «Москвич» і причіп завантажений деревиною акації білої. Після опитування лісничого та майстрів лісу, працівники міліції описали вилучені матеріальні цінності: автомобіль «Москвич», автомобільний причіп, деревину акації і передали на відповідальне зберігання у Виноградісь-ке лісництво.

  Згідно акту огляду місця вчинення правопорушення лісового законо-давства, самовільно зрубано тринадцять дерев акації білої загальною масою 2,2 куб.м. сума шкоди заподіяна лісовому господарству склала 16,2 тис.грн.

  На даний час факт самовільної рубки дерев розслідується працівниками міліції Цюрупинського РВ УМВС.

Лісничий Виноградівського лісництва

Віктор Коваленко.