ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Увага! Пожежонебезпечний період

 122 З настанням весни до нас прийшли травневі свята, а значить масовий відпочинок в лісових масивах . Тому  зростає ризик виникнення пожеж внаслідок розпалювання багать, куріння, необережним поводженням з вогнем. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на ліси. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати - лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні - гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

   Саме в час масового відпочинку населення проводиться постійне патрулювання лісових масивів лісовою охороною. При обїзді масивів на свята лісовою охороною було складено два протоколи по 77 статті КУпАП.

    Статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, передбачений штраф на громадян у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.) і на посадових осіб – від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 грн.).
У пожежонебезпечний період населенню забороняється відвідувати хвойні насадження при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди. Тому наполегливо рекомендуємо прислухатися до наших порад, щодо дотримання протипожежних правил на природоохоронній території. У разі виникнення пожежі, свідком якої Ви стали, просимо викликати пожежну службу, або зателефонувати до адміністрації лісництва за телефоном 53-3-97.

Дякуємо за співпрацю!

 Помічник лісничого    Новомаячківського л-ва                                                            Черняєва Л.М.