ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Не засмічуйте ліс!

SAM 0669.Одним із порушень лісового законодавства є засмічення лісових насад-жень побутовими відходами. Засмічення це дії з несанкціонованого розміщен-ня на території лісового фонду відходів різного походження шляхом створення несанкційних звалищ, вивезення та скидання сміття, фрагментарних засмічень побутовими відходами. Засміченням також вважається не прибирання грома-дянами місць відпочинку в лісі. Засмічення приносить шкоду довкіллю, може отруювати території, ще й бути причиною лісових пожеж.

Населення намагається виїхати подалі від гамірного життя населеного пункту, від забрудненої атмосфери, від нервового напруження. Потрапляючи на лоно природи, ми розуміємо, як корисний для здоров’я відпочинок в лісо-вому масиві.

На відпочинку в лісі громадянам слід дотримуватися елементарних правил поведінки – не допускати засмічення та виникнення лісових пожеж. Як-що відпочиваючі не приберуть, то наступного разу можна не знайти чистого місця відпочинку. Зберіть після себе все сміття, особливо пластикові пляшки, консервні банки, пакети.

Слід пам’ятати, що за забруднення лісів побутовими відходами громадян каратимуть адміністративним штрафом  у розмірі від 85 до 170 грн., а посадових осіб – від 170 до 340 грн.

Зауважте, що ліси впливають на весь природний комплекс в цілому. Тому збереження лісів не тільки дуже важлива справа, але й обов’язок кожного жителя нашого краю.

Лісничий Виноградівського лісництва

                                                                               ДП «Великокопанівське ЛМГ»

                                                                          Віктор Коваленко