11 Червня 2015

Боротьба з опустелюванням і посухою

IMG 20150327 11154617 червня в світі відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою. Для України ця проблема є дуже актуальною. «Опустелювання» - це не значить, що з пустелі Сахара до нас прийдуть бархани і засиплять наші села, а значить, що якщо не приймати запобіжних заходів на місці чорнозему незабаром лишиться голий пісок.

Про неї і не забувають в Великокопанівському лісництві ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство». 

IMG 20150127 144222

На базисному лісовому розсаднику проводиться вирощування сіянців сосни кримської та акації білої, які в подальшому будуть використовуватися для лісорозведення та лісовідновлення.

І навіть в такий важкий для країни час, як зараз, на весні 2015 року в Великокопанівському лісництві ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство» проводиться садіння лісу. Адже збереження і відновлення природніх степів - найкращий спосіб поглинання парникових газів. Це є особливо важливим з огляду на загрози, які ставить перед людством зміна клімату, спричинена антропогенними викидами парникових газів.Насадження ДП «Великокопанівське лісомисливське господарство» примикають до «Української Сахари» — Олешківських пісків - це другий за розмірами піщаний масив у Європі, у діаметрі має розмір близько 15 км.

Лісничий Великокопанівського лісництва Боцман А.С.