16 Червня 2015

Рекреаційне використання природних ресурсів

CR aaaЗемельні ділянки державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» згідно «Проекту організації та розвитку лісового господарства підприємства» віднесені до категорії рекреаційно-оздоровчих лісів.

  Регулювання рекреаційного навантаження — один з методів збереження, раціонального використання і відтворення природних комплексів, ландшафту, та стану тваринного світу. Підприємство співпрацює з науковими установами по проведенню науково-дослідних робіт  із встановлення науково-обгрунтованих і виважених нормативів.

  На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  розглянуто питання по визначенню ділянок для організації пляжів, обладнання мосту для  підходу водного транспорту та організації проходження оздоровчого сезону на острові Джарилгач у 2015 році. Всі намічені земельні ділянки знаходяться на території лісового фонду підприємства.

  Враховуючи, що місця масового відпочинку населення розташовані і в межах  контрольованого прикордонного району, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 підприємством розроблено та погоджено Скадовською районною державною адміністрацією і прикордонною службою схеми місць масового відпочинку населення на 8 ділянках.

   Для забезпечення нормального функціонування  рекреаційних ділянок заплановано облаштувати 2 причали для великомірних суден, це в свою чергу вплине  на зменшення вартості квитків і тим самим збільшиться можливість усіх  бажаючих позасмагати  на  морському узбережжі.

   Інженер охорони та захисту лісу ДП «Скадовське ДЛМГ»    Т. Шалухіна