Обережно – лихо поруч

   В.о.30.06В квітні по Херсонській області розпочався пожежонебезпечний період 2015 року. Травень - теплими та дощовими днями дав можливість стрімкому росту лісовим та іншим травостоям. Але прийшов довгоочікуваний червень, та розпочав сезон відпусток і відпочинку. Різке підвищення температури до 27-29 С, сильні пориви вітру 10-12 м/с ставлять під загрозу безпечний відпочинок в лісі.

    Діяльність ДП «В. Олександрівське ЛМГ» проводиться на площі – 11269 га державного лісового фонду. Для забезпечення пожежної безпеки в лісових масивах на підприємстві створено 2 лісопожежні станції. В розпорядженні яких знаходиться 2 пожежних автомобілі - ГАЗ-66 і ЗІЛ-131, та 3 лісопожежних модулі на базі автомобіля УАЗ. Щоденно охороняють лісові масиви: 29 працівників державної лісової охорони та 16 бійців лісопожежних станцій. Перекрито 55 позапланових доріг, встановлено 35 шлагбаумів, з них 12 металевокаркасні.

     З настанням 4 та 5 класу пожежної безпеки відвідування лісових масивів забороняється. Недопустиме паління, розведення вогнищ та користування іншими видами відкритого вогню.

    Тому ступаючи під крони дерев у лісі, деяким з них понад 100 років слід пам’ятати, що недбале поводження з вогнем може привести до трагедії, яке завдасть невідтворної шкоди, а в деяких випадках і знищення лісових масивів, які дістались нам у спадщину. Пам’ятайте що і ми повинні зберегти та збільшити народне багатство – ЛІС.

    Головний лісничий  ДП «В. Олександрівське ЛМГ»   К.М.Лебідь