ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"

Обережно – лихо поруч

   В.о.30.06В квітні по Херсонській області розпочався пожежонебезпечний період 2015 року. Травень - теплими та дощовими днями дав можливість стрімкому росту лісовим та іншим травостоям. Але прийшов довгоочікуваний червень, та розпочав сезон відпусток і відпочинку. Різке підвищення температури до 27-29 С, сильні пориви вітру 10-12 м/с ставлять під загрозу безпечний відпочинок в лісі.

    Діяльність ДП «В. Олександрівське ЛМГ» проводиться на площі – 11269 га державного лісового фонду. Для забезпечення пожежної безпеки в лісових масивах на підприємстві створено 2 лісопожежні станції. В розпорядженні яких знаходиться 2 пожежних автомобілі - ГАЗ-66 і ЗІЛ-131, та 3 лісопожежних модулі на базі автомобіля УАЗ. Щоденно охороняють лісові масиви: 29 працівників державної лісової охорони та 16 бійців лісопожежних станцій. Перекрито 55 позапланових доріг, встановлено 35 шлагбаумів, з них 12 металевокаркасні.

     З настанням 4 та 5 класу пожежної безпеки відвідування лісових масивів забороняється. Недопустиме паління, розведення вогнищ та користування іншими видами відкритого вогню.

    Тому ступаючи під крони дерев у лісі, деяким з них понад 100 років слід пам’ятати, що недбале поводження з вогнем може привести до трагедії, яке завдасть невідтворної шкоди, а в деяких випадках і знищення лісових масивів, які дістались нам у спадщину. Пам’ятайте що і ми повинні зберегти та збільшити народне багатство – ЛІС.

    Головний лісничий  ДП «В. Олександрівське ЛМГ»   К.М.Лебідь

 • 10 вересня 2019
  Конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс»

      9 вересня державним підприємство «Великоолександрівське ЛМГ» проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс» в рамках «Лісівничого тижня».

 • 19 березня 2019
  Лісові пожежі є найбільшим лихом для лісу

     Навесні, влітку всім нам дуже подобається відпочивати на природі та, особливо, в лісі. Хочеться щоб куточок лісу, який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим, незасміченим, взагалі незайманим. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж.

 • 06 липня 2017
  Обережність перед усім

       Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

 • 26 червня 2017
  Спека в повітрі, біда у лісі!

       Останніми днями складається враження, що стовпчик термометра вирішив подолати усі відомі рекорди. За таких умов важко доводиться всім - і людям, і тваринам. Що вже й казати про рукотворні лісові насадження нашого району. Більшість з них, особливо довкола Великої Олександрівки зростають на пісках, який нагрівається на сонці до 70 градусів за Цельсієм. Особливо небезпечно стає у цей період у хвойних насадженнях. Тут найменша іскра може призвести до непоправної біди.

 • 02 грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок