ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Не допустимо лиха в лісі

   IMG 3966 1В лісових насадженнях за умовами погоди висока пожежна небезпека (4 класу), а місцями надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

  Тому прохання до громадян суворо дотриматися Правил пожежної безпеки в лісах. Адже необачно кинутий недопалок чи розведене багаття можуть стати причиною великої біди. Якщо є бажання відпочити у лісі, то лісівниками обладнані спеціальні місця – рекреаційні пункти. Адже ці території перебувають під постійним контролем з боку державної лісової охорони, вони обладнані малими архітектурними формами.

  Слід нагадати, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачена відповідальність у вигляді адміністративного штрафу від 17 до 51 грн. для громадян та від 51 до 170 грн для посадових осіб. Проте, знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення правил пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення пожежі або поширення її на значні площі, карається накладенням штрафу у розмірі від 51 до 170 грн. для громадян та від 119 до 204 грн. для посадових осіб.

  В разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомити лісогоспо-дарське підприємство, територіальні підрозділи ДСНС, місцеві органи влади.

  Лісничий Великокопанівського лісництва ДП "Великокопанівське ЛМГ"  Артем Боцман