ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

БАЗОВЕ ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ 2015 року

   IMG 20150702 120714 1В червні поточного року по Державному підприємству «Великокопанівське лісомисливське господарство» розпочались роботи із проведення базового лісовпорядкування Київською лісовпорядною експедицією.

   02 липня 2015 року на базі Великокопанівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» із працівниками ДП «Великокопанівське ЛМГ», ДП «Збур’ївське ЛМГ» і таксаторами Київської лісовпорядної експедиції були проведені спільні тренувальні навчання, метою яких була  адаптація до місцевих умов, детального опрацювання всіх рослинних та ландшафтних особливостей даного регіону. Для цього попередньо таксаторами було закладено проби де  проведено суцільний перелік та обрахування і визначення всіх точних  таксаційних показників типових лісових насаджень на Нижньодніпровських аренах.  Інвентаризація лісового фонду здійснювалась у поєднанні окомірної таксації  з вимірювальною і переліковою таксацією, дані якої є основою для таксаційної характеристики виділу.

   Одним із найголовніших висновків для працівників лісогосподарських підприємств є проектування заходів, а також актуалізація всіх змін, які відбулись на території лісового фонду за 10 років. Всі присутні на тренуванні наочно отримали позитивний досвід із проведення таксації, розуміння проектування основних лісогосподарських заходів із використанням всіх діючих настанов та правил з ведення лісового господарства.

   Головний лісничий ДП «Великокопанівське ЛМГ»    О.П.Тарасенко