ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Охорона лісу від пожеж

   ДП «Великокопанівське ЛМГ» здійснює комплекс профілактичних протипожежних заходів у лісах.

   З метою запобігання лісовим пожежам за сім місяців поточного року влаштовано 307 км мінералізованих смуг, проведено догляд за ними протяжністю 2296 км, перекрито 33 позапланових дороги, встановлено 42 аншлаги на протипожежну тематику, проведено 12 лекцій та бесід, 47 виступів в засобах масової інформації, в тому числі в друкованих виданнях та інтернетсайтах 32, по телебаченню 14, радіо 1.

  Державною лісовою охороною виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 28 порушників Правил пожежної безпеки в лісах та накладено штрафів на суму 544 грн..

   За звітний період в лісовому фонді лісництв виникло 5 пожеж загальною площею 0,15 га. Завдяки своєчасному виявленню осередків займання за допомогою засобів відеоспостереження та пожежних спостерігачів, особовий склад лісопожежної  станції оперативно загасив їх не давши поширитися на значну площу.

   Нагадуємо, що в лісах зберігається надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека, відвідування лісів та в’їзд транспорту в лісові масиви  заборонено.

   Інженер з охорони та захисту лісу ДП «Великокопанівське ЛМГ»  Оксана Лисаченко