ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Історія однієї фотографії

 Фото рарітет 001 1 Працюючи в архіві підприємства, натрапив на фотографію керівників і спеціалістів колишнього Великокопанівського спецлісгоспзагу кінця 60-х років минулого століття. Це люди, які створили рукотворні ліси на пісках.  Завдяки їхній наполегливій праці було зупинено насування піщаної арени на село Великі Копані.

  На фото стоять зліва на право:

 Генета Іван Романович лісничий Буркутського лісництва, Антюшин Микола Максимович головний бухгалтер,  Гуляєв Олександр Васильович ліс-ничий Великокопанівського лісництва, Заслужений лісівник України, Руденко Станіслав Микитович головний лісничий, лауреат Державної премії СРСР,  Перов Леонід Григорович інженер лісового господарства

  Сидять зліва направо:

  Рузіч Галіна Міхєєвна інженер госпрозрахунку, Боровик Сергій Андрі-йович директор, Заслужений лісівник України, Чорнобай Лідія Антонівна інженер лісових культур.

   Честь і хвала їм. На жаль більшості немає в живих, та про них нагадує сосновий бір, який щитом заслоняє північну околицю села від пісків. А тому ми повинні пам’ятати і бути вдячними цим ЛЮДЯМ , а ще зобов’язані берегти те, що створювалося напротязі багатьох років. Берегти для себе, своїх дітей і майбутніх поколінь. Не будьте байдужі до порушників Правил пожежної безпеки в лісах, до тих хто веде незаконну рубку. Це дуже важливо і стосується кожного з нас.

Володимир Мазуркевич провідний інженер з лісових культур ДП «Великокопанівське ЛМГ»