ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"

«Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!»

В.О   «Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!» - це гасло відоме всім з дитинства.

  Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не погашені під час відпочинку багаття, кинуті в суху траву недопалки та непогашені сірники, а також дитячі пустощі з вогнем , таким чином 25.08.2015 року на території Заградівського лісництва виникла велика лісова пожежа , яка була ліквідована завдяки працівникам державної лісової охорони , працівниками РВ ДСНС Великоолександрівського  та Високопільського району ,  місцевим жителям с Н.Миколаївка - Губа Ігор , Калінін Валерій , водію пожежної цистерни трактора МТЗ Калініну Володимиру , батьку та сину Феєр Сергіям , Артамоненко Віктору , Павлову Олександру  жетелю м.Кривий Ріг який приїхав на відпочинок , керівнику фермерського господарства «Ольвія», відію трактора КІРОВЕЦЬ Клим Івану , помічнику дільничого Шара Володимиру .

   Шановні громадяни!

  Лісова пожежа - це жахливе явище. Якщо нехтувати протипожежними правилами та безтурботно ставитися до вогню, то кількість пожеж може зрости. Гасити їх буде складніше та із звичайного явища пожежа може перерости в стихійне лихо. Це завдасть великої шкоди не тільки лісовому  господарству, але й екології. Будьте обережні з вогнем у лісі. Бережіть «зелені легені» планети від пожеж!

   Інженер ДП «Великоолександрівського ЛМГ» Д.Л.Гезь

 • 10 вересня 2019
  Конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс»

      9 вересня державним підприємство «Великоолександрівське ЛМГ» проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Людина та ліс» в рамках «Лісівничого тижня».

 • 19 березня 2019
  Лісові пожежі є найбільшим лихом для лісу

     Навесні, влітку всім нам дуже подобається відпочивати на природі та, особливо, в лісі. Хочеться щоб куточок лісу, який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим, незасміченим, взагалі незайманим. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж.

 • 06 липня 2017
  Обережність перед усім

       Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

 • 26 червня 2017
  Спека в повітрі, біда у лісі!

       Останніми днями складається враження, що стовпчик термометра вирішив подолати усі відомі рекорди. За таких умов важко доводиться всім - і людям, і тваринам. Що вже й казати про рукотворні лісові насадження нашого району. Більшість з них, особливо довкола Великої Олександрівки зростають на пісках, який нагрівається на сонці до 70 градусів за Цельсієм. Особливо небезпечно стає у цей період у хвойних насадженнях. Тут найменша іскра може призвести до непоправної біди.

 • 02 грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок