07 Вересня 2015

Ведення мисливського господарства у ДП “Скадовському ДЛМГ”

IMG 5536   Мисливське господарство-це галузь, завданням якої є використання, охорона і відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям щодо проведення полювання, розвиток мисливського спорту і мисливського собаківництва.

  Було проведено дві таксації,згідно з якими було розроблена пропускна спроможність на використання мисливської фауни. Згідно розробленого та погодженого ліміту на спеціальне використання природних ресурсів в межах території ПЗФ отримано дозвіл на  відлов  лані та муфлона для подальшого його переселення і проведення селекційного відстрілу, для покращення продуктивності стада.

   На сьогоднішній день, полювання у ДП “Скадовському ДЛМГ” не відкрито. Це пов'язано з тим, що на дворі стоїть дуже велика спека і зайве відвідування територій лісгоспу може спричинити пожежу.

  Про те мисливці, можуть мати надію, що скоро, все ж таки буде відкрито полювання на водоплавну дичину. Таку як: гуску сіру, білолобу велику,  гуменника, перепілку, куріпку сіру, фазана.

  Кожен мисливець повинен брати активну участь у підвищенні ємкості мисливських угідь, здійснювати біотехнічні заходи, вести боротьбу з браконьєрами і хижаками і, на кінець, полювати, суворо дотримуючись правил полювання. Від трудової участі кожного мисливця в угіддях протягом року залежить ймовірність добути ним мисливську продукцію у сезон полювання та отримання насолоди від участі у цивільному процесі мисливства.

   За додатковою інформацією ви можете звернутися до ДП “Скадовського ДЛМГ”.

   Мисливствознавець  ДП “Скадовського ДЛМГ” Ковальчук С.С.