ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Новорічні свята наближаються!

      Наближається Новий  рік. Неможливо собі уявити його без новорічної ялинки.

    Для  працівників ДП «Великокопанівське ЛМГ» та інших працівників лісового господарства  настає відповідальний момент – збереження  хвойних насаджень в передноворічний період від масових зазіхань на новорічні ялинки. Якщо хтось зважиться на самовільну рубку, йому доведеться заплатити збиток завданий лісовому господарству за кожну зрубану ялинку, а це як мінімум 165 грн. та штраф в розмірі 85 грн. Крім того на кожного лісопорушника складається протокол і виноситься постанова, якщо ж він  не сплачує в добровільному порядку збиток та штраф, адміністративні матеріали  направляються до поліції на розслідування і притягнення до відповідальності винної особи та до виконавчої служби -  для примусового стягнення.

     Щоб не зіпсувати собі новорічні свята краще  новорічну ялинку купити , ніж зрубати самовільно. Тим паче, що працівниками ДП «Великокопанівське ЛМГ» заплановано заготовити і реалізувати 3350 ялинок. Вартість їх залежить від розміру і  становить від 60 до 70 грн., а придбати новорічні красуні можна в лісництвах підприємства (с. Великі Копані, с. Виноградово, смт Нова Маячка). От і порахуйте,  чи варто наражати себе на небезпеку.

       На виконання розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації № 662 від 10.11.2015 р. «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року» державною лісовою охороною проводитиметься патрулювання лісових масивів спільно з працівниками поліції і Держекоінспекції, а також чергування на в’їздах в лісові масиви.

        Тож будьте розумними і бажаємо Вам веселих свят!

Інженер ОЗЛ ДП «Великокопанівське ЛМГ» Літвіненко Т. І.