29 Квiтня 2016

Питання діяльності підприємства в межах території ПЗФ

     На черговому засіданні Науково-технічної ради Національного природного парку «Джарилгацький», яке відбулось на наприкінці квітня,  приймали участь директор підприємства Войналович В.Л. та інженер ОЗЛ Шалухіна Т.М., голова Скадовської райдержадміністрації Турик В.А. і члени науково-технічної ради.

       На засіданні розглядались два питання діяльності підприємства, які здійснюються  в межах Національного природного парку «Джарилгацький»:

          1. На розгляд ради підприємством було надано схеми запланованих  9 рекреаційних ділянок  в межах парку: на о Джарилгач  і прибережної зони с.м.т. Лазурне та Володимирівської сільради. Представлені ділянки  традиційно є місцями масового відпочинку населення. Члени  НТР одноголосно  надали погодження  на використання запропонованих ділянок для ведення рекреаційної діяльності.

        2. Важливим та дискусійно гарячим було обговорення питання погодження лімітів на спеціальне використання природних ресурсів на 2017 рік в частині регулювання чисельності диких тварин межах НПП «Джарилгацький». Одностайного рішення прийнято не було. Без посилань на законодавчі акти, незначною більшістю голосів ліміти на вилучення ратичних тварин не  погодили.

        До присутніх було також доведено інформацію про внесені зміни до ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», згідно якому - у  період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, суцільних санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

                                                                              Інженер ОЗЛ ДП “Скадовське ДЛМГ”  Шалухіна Т.М.