24 Травня 2016

Міжнародний день біорізноманіття!

DSC00436     Щороку, 22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття  проголошений  Генеральною Асамблеєю Організацій  Обєднаних Націй у 20 році на честь прийняття  22 травня 1992року Конвенції про біорізноманіття.

         Тема  цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття  -« Актуалізація принципів збереження біорізноманіття , підтримання  людей та їхнього  благополуччя». Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для існування людей.

        Біологічне різноманіття є основою для життя та основних послуг, що надаються екосистемами . Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвитку всіх сферах діяльності у тому числі в галузях економіки, таких як сільське та лісне господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.

   Щороку міжнародна спільнота відзначає цей день низкою заходів проведення семінарів, конкурсів, виставок, зустрічей, просвітницьких та інформаційних кампаній.

    В рамках проведення акції  «День біорізноманіття» , 20.05.2016 року, на території центральної садиби Збур’ївського лісомисливського господарства було проведено екскурсії  учням 1-4 класів Новозбур’ївської  ЗОШ №3.  Головний лісничий Коваленко Т.В розповіла учням про рослини ,які ростуть на території підприємства , а  на завершення  екскурсії дітям показали  вольєр з дикими кабанами. Найбільшу зацікавленість визвали  у школярів саме ці тварини. Тому маленькі відвідувачі пообіцяли повернутись до них і наступного року.

ДП «Збур’ївське ЛМГ»