ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Увага! Висока пожежна небезпека в лісах!

DSCN0744     З настанням сухої погоди, високих температурних показників зросла загроза виникнення лісових пожеж.

    За даними обласного центру з гідрометеорології по Херсонській області висока (4 класу), місцями надзвичайно висока (5класу) пожежна небезпека.

    Рясні дощі весною та в червні місяці поточного року сприяли росту трав’яної рослинності і лісових насадженнях та землях, що межують з лісом. З настанням спекотних днів лісова підстилка і трав’яна рослинність висихає і загроза виникнення лісових пожеж зростає.

      В зв’язку з відсутністю фінансування з державного бюджету ведення лісового господарства, профілактичні протипожежні заходи по підприємству виконані не в повному обсязі. Із необхідних 1583 км догляду за мінералізованими смугами, догляд проведено на 692 км. Чисельність особового складу лісових пожежних станцій складає лише третину від штатного розпису, затвердженого Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства на 2016 рік.

     Адміністрація державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» просить громадян суворо дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісах та не відвідувати хвойні насадження на період надзвичайної небезпеки за умовами погоди.

    У разі виявлення лісової пожежі негайно повідомляти державну службу з надзвичайних ситуацій та працівників державної лісової охорони. Своєчасно виявлена та ліквідована лісова пожежа забезпечить збереження лісових насаджень від знищення вогнем.

Адміністрація ДП «Великокопанівське ЛМГ»