11 Серпня 2016

Наслідки стихії!

11.082016      Вчора в другій половині дня  пройшли грозові дощі, які супроводжувалися блискавками і громом. Практично по всій Херсонській області виникли зай-мання в лісових насадженнях починаю-чи від ДП «Великоолександрівське ЛМГ» і закінчуючи ДП «Збур’ївське ЛМГ».

     Не минула участь і нашого підприємст-ва. Від розряду грози спалахнули лісові культури 2010 року створення у 13 кварталі та середньовікові насадження сосни звичайної у 2 кварталі Виногра-дівського лісництва.

      На гасіння пожеж були направлені шість  пожежних автомобілів лісових пожежних станцій Буркутського,  Великокопанівського  та Виноградівського лісництв, три трактора з плугами та дисками одна пожежна автомашина ДП «Цюрупинське ЛМГ». Загалом було задіяно на гасінні двох пожеж 23 чоловіка особового складу лісопожежних станцій та державної лісової охорони.

    Керували гасінням пожеж у 2 кварталі директор ДП «Велико-копанівське ЛМГ» Савлук Ю.В., в 13 кварталі лісничий Виноградівського лісництва Коваленко В.М.

    В результаті своєчасного виявлення загорань, оперативної організації гасіння, загроза поширення вогню на великій площі і виникнення надзви-чайної ситуації були ліквідовані. У кварталі 2 лісові насадження сосни були пошкоджені стійкою низовою пожежею на площі 0,18 га, а кварталі 13 семирічні лісові культури знищені вогнем на площі 0,6 га.

     Незважаючи на всі біди та негаразди, працівники державної лісової охорони залишаються бути вірними своїй справі, з честю і совістю виконують свої обов’язки. За це велике їм ДЯКУЮ!

Адміністрація ДП «Великокопанівське ЛМГ»