14 Вересня 2016

Незаконна рубка

        12 вересня 2016 року  близько 22 години майстром лісу обходу№1 Пацкань В.М. в кварталі 2 виділі 1  Бериславського  лісництва ДП «Каховське лісове господарство», в  адміністративних межах Зміївської сільської ради, було виявлено незаконну рубку 6 сироростучих дерев породи дуб звичайний (діаметрами від 22 до 36см).

На місці незаконної рубки було виявлено порушників разом з мотоциклами, які поспіхом почали розвантажувати заготовлені 2-метрові колоди (свідками цього були майстер лісу та житель села Зміївка). Майстер лісу відразу прийняв міри до затримання порушників,сповістивши про це лісничого та помічника лісничого.

      Близько 23 години, лісничий та помічник лісничого разом з співробітниками Бериславського ВП ГУНП  прибули на місце, з метою встановлення порушників та проведення подальших процесуальних дій згідно до законодавства.

      На момент прибуття на місце вчинення лісопорушення, мотоцикли  вже були без деревини, спільно з працівниками поліції було проведено обмір пнів,оформлено перелік в лісі та встановлено  особи порушників - ними виявилися жителі села Червоний Маяк. На одного із порушників складено протокол, а інший заперечив про свою причетність до даної справи.

       Розмір заподіяної шкоди складає  15149 гривень 22копійки, об’єм незаконно добутої деревини становить 1,323 куб.м.

    Зібрані матеріали направлені до Бериславського ВП ГУНП по факту незаконної рубки  та відкрито кримінальне провадження,слідство триває.

       Лісничий Бериславського  лісництва ДП «Каховське ЛГ» А.П.Хомка