ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

В ДП «Великокопанівське ЛМГ пройшло свято патріотизму, спорту та творчості

 0fb16b9194b6     На передодні Дня захисника України на території Великокопанівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» проводилася друга  відкрита військово-патріотична спортивна гра  «Творці сучасності», що проводить Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» разом із Великокопанівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

     Гра проводилася з ціллю формування патріотизму та національної самосвідомості, виховання почуття  гідності і гордості за свою державу та рідний край, пропаганди здорового способу життя та удосконалення фізичного розвитку дітей і присвячувався  до Дня захисника України та 305-ї річниці заснування Олешківської Січі. Було заявлено команди з шести шкіл Олешківського району, загальною кількістю майже 150 чоловік.

     На учасників Ігор чекали конкурси військово-стройової підготовки, спортивні змагання, творчі конкурси, конкурс долікарської допомоги, спілкування з військовими та ознайомлення зі стрілковою зброєю, козацький куліш та виступ арт-гурту «102 FM» Херсонського обласного управління Національної поліції. Перегони видалися напрочуд цікавими та насиченими. Були і перемоги і поразки, і радість і розчарування. Але в підсумку у всіх учасників Ігор залишилися лиш позитивні емоції. Всі загони отримали вимпели за участь, капітани - значки «Творці сучасності», переможців конкурсів нагородили грамотами, а три найкращі загони на ІІ відкритій військово-патріотичній грі «Творці сучасності» були нагороджені дипломами та кубками від організаторів. Команда, яка здобула перше місце в Іграх, отримала грошову винагороду від спонсора свята. Так виглядає трійка найкращих:5cfe242fe4ea

     І місце - загін «Гайдамаки» Великокопанівська ЗОШ.

     ІІ місце – загін «Українські отамани» Новомаячківська ЗОШ;

     ІІІ місце - загін «Сокіл» Олешківська ЗОШ №2;

      Цей загін вдруге поспіль виграв Ігри і як заявили учасники цієї команди, що вони не збираються змінювати цю традицію.

    Незважаючи на скрутний для лісового господарства час ДП «Великокопанівське ЛМГ» було дуже  приємно вкотре зустрічати та надавати можливість проведення подібних заходів. Адже ми небайдужі до патріотичного виховання молоді.

Лісничий Великокопанівського л-ва ДП «Великокопанівське ЛМГ» А.С. Боцман