ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Інформація щодо публікації статті «В Великокопанском лесничестве «резко заболели» тополя на площади 14 га»

    На початку 90 – х років у межах ДП «Великокопанівське ЛМГ» на деяких  лісокультурних площах було створено чисті лісові культури тополі торопогрицького., гібридного швидкоростучого виду  виведеного Д.П.Торопогрицьким у Степовому філіалі УкрНДІЛГА експерементальним шляхом з насінного потомства євроамереканської тополі, отриманого внаслідок запилення дерев цього клону тополею пірамідальною.

     Діючи відповідно до чинного законодавства та нормативних документів лісової сфери, а саме Санітарних правил затверджених Постановою КМУ №555 від 27.07.1995 року підприємством ініційовано обстеження спеціалістами ДСЛНС «Херсонлісозахист», а потім вже спеціально призначеною комісією у складі профільних спеціалістів – інженера - лісопатолога,  спеціалістів Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісівників Державного підприємства «Великокопанівське ЛМГ» та органів місцевого самоврядування Великокопанівської сільради в облистяному стані (акт від 27.07.2016 року). І як результат отримано дозвіл на проведення  суцільної санітарної рубки.

      Отже для запобігання повної деградації та втрати деревостану, підприємством вчасно було проведено дії щодо проведення рубки і вже за рік на місці рубки вегетативним шляхом відбудеться повноцінне молоде природньє поновлення лісу, яке буде виконувати грунтозахисні та протиерозійні функції.

      Окрім цього хочемо зазначити, що після введення вдію Рішення ІХ сесії сьомого скликання Херсонської обласної ради від 18.11.2016 року №264 «Про встановлення мараторію на вирубку лісів та лісосмуг у Херсонській області» по ДП «Великокопанівське ЛМГ» відповідно до наказу №172 «Про заборону проведення рубок» жодних рубок  не проводиться і заготівля деревини повністю припинена.

      І на останок, просимо громадську організацію«Лес Людей» не бути голослівною та  безпідставно не оприлюднювати не перевірену інформацію. Наше підприємство завжди відкрите до діалогу та спілкування.  

Адміністрація ДП  "Великокопанівське ЛМГ"