06 Лютого 2017

Піклування про дітей

DSC02233    Першого лютого в стінах Малокопанівської загально освітньої школи відбулася зустріч учнів, педагогів, батьківського комітету, представників органів місцевого самоврядування з першим заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації Оленою Кравченко-Скалозуб та начальником Комунальної установи «Фінансова господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Тетяною Мануйленко.

      Представники влади привезли в дарунок школі ноутбук та декілька крейдово-маркерних дощок . Крім того, виконуючи обіцянку, що прозвучала на серпневій педагогічній нараді, для шкільного лісництва, яке більше 10 років працює в цьому навчальному закладі була пошита святкова форма.DSC02226

      Гостям діти презентували свою роботу, показали лялькову виставу на протипожежну тематику і залюбки приміряли нову форму, яка дуже їм пасувала. Учні неодноразову представляли Херсонщину на Всеукраїнських зльотах шкільних лісництв і заздрили зовнішньому вигляду своїх однолітків із ресурсних областей. Володимир Кохальський та Олександра Тимофєєва від імені гуртківців щиро подякували гостям за таку увагу і завірили присутніх, що і надалі будуть дбати про природу рідного краю, допомагаючи своїм шефам – Голопристанському лісомисливському господарству.

      На цьому заході також були присутні і представники  підприємства. Всі разом обговорили проблеми, які виникли в лісовій галузі південних та східних регіонів. Малокопанівська громада вирішала підтримати лісівників, тому що багато мешканців села пам’ятають яку шкоду приносять пилові бурі в їх місцевості. Вони звернуться з листом до Прем’єр-міністра України з проханням поновити бюджетне фінансування степовикам.

Інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»  Наталя Фемич