22 Лютого 2017

Робота взимку – новосілля навесні!

Фото0382     Серед тварин, які мешкають у наших лісах, полях, болотах та водоймах , птахи – найпомітніші істоти, адже ми їх бачимо набагато частіше ніж  звірів риб та рептилій.   Птахи є  не тільки об’єктом нашої  допитливості та цікавості, а й надійним індикатором загального стану природи.

Присутність, або відсутність птахів одразу  помічається людиною. Якщо ми помічаємо, що в парках не співають солов’ї, або в лісових водоймах стає менше  водоплавної птиці, то це означає, що не все гаразд в природі - порушується природна рівновага. Аби  підтримувати та зберігати природну гармонію та баланс, силами єгерської служби Державного  підприємства  «Цюрупинське  лісомисливське господарство» проводиться ряд заходів, які сприяють  збереженню та збільшенню водоплавної птиці. Саме взимку, коли водойми сковані льодом, є можливість  проводити певні роботи.  На озерах, що розташовані на території мисливських угідь Раденського та Пролетарського лісництв,    цієї зими вже споруджено двадцять штучних острівців, які облаштовані штучними гніздами та будиночками.  Тож  до весняної зустрічі  птахів  готуємось взимку, аби  пернаті  справили новосілля  навесні.  

     Не забули подбати і про фазанів. Задля збереження поголів’я, в період тривалого снігового покрову проводиться підгодівля зерновими відходами.

    Працівники єгерської служби, а це «аж троє чоловік» вміють, можуть та хочуть працювати, але одного ентузіазму та любові до природи мабуть недостатньо… -  потрібна заробітна плата, аби забезпечувати щоденні потреби.

Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»