24 Травня 2017

Необережне поводження з вогнем призвело до лісової пожежі

logo     Необережне поводження з вогнем громадян, які розмістили пасіку в лісових масивах, призвело до того, що 23 травня  2017 року о 19.30 год. в кварталі 33 Новомаячківського лісництва  ДП «Великокопанівське ЛМГ» сталася лісова пожежа.

   Силами та засобами Новомаячківського лісництва гасіння пожежі розпочато о 19.40 год., згодом  долучилася техніка і люди Новомаячківської  селищної ради, рятувальники  ГУ ДСНС на місце пожежі прибули біля        20.40 год.

    Завдяки оперативним діям працівників лісництв та спільним зусиллям пожежу вдалося ліквідувати о 21.25 год. Площа пожежі уточнюється.

      Всього до ліквідації пожежі було залучено 4 пожежні автомобілі,  1 трактор та 25 осіб лісогосподарського підприємства, 2 пожежні автомобілі 6 осіб – ГУДСНС та 2 пожежні автомобілі 4 особи Новомаячківської селищної ради.

      Шановні громадяни звертаємо Вашу увагу, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах  на громадян накладається штраф від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

      За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - накладається штраф на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (стаття 70 КУпАП).

Головний спеціаліст відділу лісового господарства, охорони і захисту лісу Херсонського ОУЛМГ  М.Пономарчук