ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Обережність перед усім

     Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

     На території району розпочинаються жнива. Як  показує аналіз - більшість лісових пожеж попередніх років, виникла в результаті неконтрольованих сільськогосподарських палів на полях, випалу сухої рослинності, або її залишків. Для попередження лісових пожеж та збереження врожаю зернових, землекористувачі повинні провести попереджувальні заходи,  шляхом оборювання  полів.  У разі порушення вимог пожежної безпеки, що призвели до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі та  нанесення збитків лісовому господарству України, винні будуть притягуватись  до кримінальної відповідальності.
У зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування пожежна охорона держлісгоспу немає можливості виїжджати на кожний випадок пожежі, коли горить не лісовий фонд ( балки, полезахисні лісові смуги та ін.).

     Адміністрація ДП «Великолексадрівське ЛМГ»  звертається до мешканців нашого району, керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням не проводити спалювання пожнивних рештків стерні на території району, а  використовувати сучасні методи її прибирання. 
        Звертаємось з проханням до всіх, кому небайдужа доля лісів та природного середовища, будьте дуже обережні з вогнем, усвідомте, що  вогонь завдає шкоду всьому живому.

     У випадку виявлення пожежі негайно повідомляйте державне підприємство   - 2 20 52 або районний сектор ГУ ДСНС - 101 з метою прийняття  своєчасних дієвих заходів.

Головний лісничий ДП «Великоолександрівське ЛМГ» Костянтин Лебідь