13 Вересня 2017

Хто відповість за спалені ліси?

   13 Другий день поспіль горять ліси. 12 вересня 2017 року внаслідок неконтрольованого спалювання залишків сухої рослинності на землях, що граничать з лісовими масивами в межах Виноградівської та Козачелагерської сільських рад, сталося дві пожежі, які внаслідок кліматичних умов та сильного пориву вітру переросли у великі.

     В кварталах 36-38 Костогризівського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» вогнем охоплено орієнтовно площу 70 га в т.ч. верхова 1,5 га, в кварталі 1 Дніпровського лісництва зазначеного  підприємства площа пожежі становить орієнтовно 7 га із них верхова – 1га.

     Коли горять великі пожежі простежується тенденція ймовірних підпалів лісу в інших підприємствах, паралельно «виникли» 2 пожежі в Збур’ївському лісництві ДП «Голопристанське ЛМГ» загальною площею 1,3 га.

     До боротьби з вогнем були залучені сили та засоби лісогосподарських підприємств, ГУ ДСНС та НПП «Олешківські піски».

     13 вересня 2017 року в кварталах 79,80 Раденського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» о 13.00 год. виникла лісова пожежа, через сильний поривчастий вітер вже о 14.40 год. пожежа переросла у велику і становить5 га. І знову до роботи взялися працівники і техніка лісогосподарських підприємств, ГУ ДСНС та НПП «Олешківські піски».

 Так хто ж все-таки відповість за знищені ліси?

 

Головний спеціаліст відділу

 лісового господарства,

охорони та захисту лісу

Марія Пономарчук