19 Вересня 2017

Привітання від учнів

     DSC02855Напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, яке традиційно відзначається у третю неділю вересня, до нашого підприємства завітали учні Голопристанської ЗОШ № 4 разом з завучем по виховній роботі Л.Терещенко. Вже багато років тісні стосунки поєднують лісівників та дітей цієї школи. Цього разу учні приїхали привітати працівників підприємства зі святом та побажати нових трудових здобутків.

   Директор ДП «Голопристанське ЛМГ» В.Попович розповів дітям, як приходиться працювати в умовах відсутності бюджетного фінансування, як важко захищати лісові масиви від пожеж, шкідників та самовільних рубок. Також з вуст директора діти почули побажання ретельно вибирати свою майбутню професія, яка крім морального задоволення має забезпечувати й матеріальні потреби та гідне життя.

     Потім помічник лісничого Голопристанського лісництва О.Багатюк провела дітей по території державного підприємства, допомогла назбирати лісового насіння, для висівання на дослідних ділянках та відповіла на численні запитання юних природолюбів.

      Інженер лісових культур

 ДП «Голопристанське ЛМГ»

Наталя Фемич