06 Жовтня 2017

Вивчення об’єктів природно-заповідного фонду.

    DSC02988 новый размерУ новому навчальному році учнівське лісництво «Дубок» Голопристанського Центру дитячої та юнацької творчості продовжило свою роботу на базі ДП «Голопристанське ЛМГ». Учні 9-Б класу місцевої ЗОШ № 4 другий рік поспіль вивчають лісівничу науку.

        Перший свій виїзд до лісу другого жовтня, був присвячений вивченню об’єктів природно-заповідного фонду, а саме – ботанічній пам’ятці природи місцевого значення «Вікові сосни». Знаходиться ця ділянка за межами міста і ніхто з дітей раніше не бачив таких старих сосен, їм - приблизно 130-160 років.

      Лісничий Голопристанського лісництва Микола Коваленко показав, як за допомогою мірної вилки лісівники вимірюють дерева в насадженнях. Кожен мав змогу попрацювати з цим інструментом. Результати вразили. Найбільший діаметр – 80см! Найменший – 55!

       Порадувала чистота на цій ділянці, лише пару порожніх пляшок і бляшанок валялося серед цих величних дерев. Учні прибрали сміття і з прилеглих територій. Лісівники були вдячні юним колегам за допомогу, напоїли липовим чаєм та пригостили печивом.Задоволені і щасливі діти повернулися до школи.

Інженер лісових культур

ДП «Голопристанське ЛМГ»

 Наталя Фемич