18 Жовтня 2017

ОСІННЯ ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ В ЛІСОВОМУ РОЗСАДНИКУ

    DSC03006 2В лісовому розсаднику Голопристанського лісництва  ДП «Голопристанське ЛМГ» розпочалася реалізація декоративного садивного матеріалу для озеленення. Наразі ми маємо багато постійних клієнтів не тільки в Голопристанському районі, але й далеко за його межами. Сільські і селищні ради Херсонської області  створюють та реконструюють свої парки і сквери садивним матеріалом з нашого розсадника. Ціни у нас нижчі ніж у садових центрах та й садивний матеріал акліматизований до жорстких кліматичних умов південного регіону.

    Перед початком продажі спеціалісти повинні провести інвентаризацію, щоб мати достовірні відомості про кількість того чи іншого виду рослин. Допомагають нам члени учнівського лісництва «Дубок» комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Голопристанської міської ради. Перерахувати більше 10 тисяч штук саджанців справа клопітка і потребує певного відрізку часу. Та недарма в прислів’ї говориться, що «гуртом і батька бити легше». Помічник лісничого                       Ольга Багатюк тільки встигала записувати данні переліку від учнів дев’ятикласників.

    Ми чекаємо всіх, хто прикрашає своє життя за допомогою рослин, побувати у нашому розсаднику. Асортимент і ціни вас приємно здивують!

Інженер лісових культур

ДП «Голопристанське ЛМГ»

Наталя Фемич