10 Листопада 2017

Інвентаризація та атестація незімкнутих лісових культур

      DSC03095По ДП «Голопристанське ЛМГ» закінчилася інвентаризація та атестація незімкнутих лісових культур. Отримані та оброблені первинні документи від лісництв показали, що фактична приживлюваність лісових культур 2016-2015 років створення становить 40,9% , а серед старших культур 7% (112,7га) – не атестовані. Такі показники не тільки через жорсткі кліматичні умови нашого регіону, але й через відсутність належного догляду за висадженим лісом.

      Як і в минулому році учні Голопристанської ЗОШ №4, члени шкільного лісництва «Дубок» міського Центру дитячої та юнацької творчості приймали участь в інвентаризації лісових культур в Голопристанському лісництві. Цього разу допомагали лісівникам Дар’я Плевака, Христина Веремко, Вадим Редніков Наталя Цібіна, Мадонна Чалах та Богдан Пашкевич. Разом з лісничим Голопристанського лісницва Миколою Коваленко вони на пробних площах рахували «живі» акаційки та сосни 2016 та 2015 років створення.

      На посадки минулих років дивитися приємно – колишнє велике згарище зеленіє! Із752,7 галісових культур, 476,3га першого класу якості! Буде куди ходити нашим нащадкам!

      Коли лісничий Микола Миколайович запитав гуртківців, чи не важко рахувати сіянці, Мадонна Чалах відповіла: «Рахувати – не важко, важко – посадити». У лісівників потеплішало в грудях. Заради цих слів варто займатися з дітьми, вивозити їх у ліс не тільки, аби подихати чистим п’янким повітрям, а щоб ті відчули відповідальність за природу рідного краю і оцінити важку працю дорослих.

            Інженер лісових культур

ДП «Голопристанське ЛМГ»

 Наталя Фемич