16 Листопада 2017

Херсонщина втратила заслуженого лісівника

   167Лісівники Херсонщини в глибокій жалобі з приводу смерті Віталія Васильовича Шапки, заслуженого лісівника України, людини, яка присвятила своє життя справі заліснення степового півдня.

    Серце великого життєлюба перестало битися лише на 73 році життя. Воно було віддане лісовій галузі та Херсонщині. Ми знали його досвідченим лісівником, людиною, під мудрим керівництвом якої було створено понад1800 га лісових культур на сипучих пісках Нижньодніпров’я з високою приживлюваністю.

    Після закінчення Великоанадолського лісного технікуму Віталій Васильович у 1964 році почав трудову діяльність помічником лісничого Василівського лісництва Збур’ївського лісгоспу. Працював помічником лісничого, лісничим Рибальчанського лісництва та інженером госпрозрахунку Великокопанівського лісгоспзагу.

  З 1983 року працював лісничим Великокопанівського лісництва державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство».

    Водночас, він був Людиною, у якої молоді покоління лісівників переймали знання та практичні навики. Він заслуговував на повагу колег. Його досвід і приклади мудрого господарювання стануть у нагоді не одному поколінню.

     У 2008 році Указом Президента України присвоєно звання «Заслужений лісівник України».

    Херсонщина втратила серце свого великого земляка, але вічною про нього буде Пам'ять.

    Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Віталія Васильовича.

    Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.