08 Грудня 2017

Охорона хвойний насаджень у передноворічний період.

     Кожен день наближає нас до Новорічних та різдвяних свят. В державному підприємстві «Голопристанське лісомисливське господарство» з метою запобігання порушень лісового та природоохоронного законодавства щодо незаконного вирубання та пошкодження шпилькових порід у передноворічний період, розроблений та погоджений в районній державній адміністрації план заходів щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок.

     Створені мобільні групи із числа працівників державної лісової охорони для проведення систематичних рейдів разом з працівниками управління поліції.

     За самовільно зрубані ялинки, винні понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством – штраф у сумі від 85 – 170 грн, та збитки, які розраховуються згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року №665. За пошкодження хвойних дерев до припинення росту віком до 41 року в грудні-січні розмір шкоди збільшується у 3 рази.   

     За давнім звичаєм Новий рік слід зустрічати з ялинкою – символом вічності та довголіття. Лісова красуня в кожну оселю разом зі свіжим духмяним ароматом приносить ще й святкову урочистість. Так от, щоб не зіпсувати собі свято, придбайте ялинку в легальних торговельних пунктах і хай щастить вам у Новому 2018 році!

            Адміністрація ДП «Голопристанське ЛМГ»