05 Березня 2018

Семінар-тренінг з лісової педагогіки

      DSC03362В останній день календарної зими в приміщенні Державного агентства лісових ресурсів України за сприянням громадської організації «Форза» був проведений одноденний семінар-тренінг з лісової педагогіки. Представники з 10 областей (Харківської, Сумської, Чернігівської, Житомирської, Київської, Чернівецької, Черкаської, Полтавської, Донецької та Херсонської) мали змогу долучитися до міжнародного проекту «Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів»

     Від Херсонщини на цьому заході побували інженер ОЗЛ Олешківського ЛМГ Анастасія Євенко і інженер лісових культур Голопристанського ЛМГ Наталя Фемич. Саме в цих двох лісгоспах більше 10 років працюють учнівські лісництва, які приймають активну участь в різноманітних природоохоронних  конкурсах та акціях.

     Не зважаючи на міцні морози і хуртовину за вікном, атмосфера на семінарі була дуже теплою. Тренери ГО «Форза» розповіли присутнім про історію розвитку лісової педагогіки в світі та Європі, ознайомили з методичними аспектами, інструментами і матеріалами для інтерактивної роботи з дітьми та дорослими,  надали кожному навчальні посібники цієї освітньої програми.

    Отриманні знання допоможуть в еколого-просвітницькій роботі зі шкільною молоддю, а через них - популяризація знань про ліс, лісові екосистеми серед дорослих (батьків, дідусів, бабусь,сусідів, тощо). Тому що існує спільна відповідальність перед майбутнім поколінням за стан довкілля рідного краю.

 Інженер лісових культур

 ДП «Голопристанське ЛМГ»

 Наталя Фемич