ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Переможці обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини» DSC03564   Ще в минулому році Херсонський обласний еколого-натуралістичний Центр учнівської молоді за ініціативою кафедри  ботаніки, факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету в рамках Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» оголосили про початок обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини».

  Головним завданням акції було виявлення, вивчення, складання переліків, картування місцезростання, розробка заходів охорони вікових дерев, що зростають в межах Херсонської області.З усіх куточків Херсонщини було представлено на розгляд журі 36 робіт.

    20 квітня в стінах Херсонського державного університету відбулося нагородження переможців та учасників цієї акції.

  Два перших місць з трьох вибороли представники Голої Пристані. Це вихованці учнівського лісництва «Дубок» міського Центру дитячої та юнацької творчості, учні 9-Б класу Голопристанської ЗОШ №4 Кристина Веремко, Мадона Чалак, Богдан Пашкевич (керівник Фемич Н.І) і учениця 5 класу Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Настя Кохальська. (керівник Андрієць Л.І.)

   Діти за свою науково-дослідну  роботу отримали дипломи і подарунки з рук декана факультету біології, географії і екології  Пилипенко І.О. та доктора біологічних наук, професора Ходосовцева О.Є.

     Ми пишаємося своїми юними колегами.

   

 

      Наталя Фемич, інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»