ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

 20180429130920  

    У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

    Для запобігання лісовим пожежам на території Державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» по лісопожежних станціях чергує 6 пожежних автомобілів, світловий день проводиться чергування на пожежно - спостережних вежах.20180429132007

   З метою проведення профілактичної роз’яснювальної роботи на протипожежну тематику 29 квітня поточного року проведено черговий рейд працівниками державної лісової охорони спільно з працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій на території Олешківського лісництва. З відпочиваючим проведено бесіди з питань охорони лісу від пожеж та роздано листівки на протипожежну тематику.  

      Державне підприємство «Олешківське лісомисливське господарство» наголошує, що у період високої пожежної небезпеки відвідування лісів населенням та в’їзд до них транспортних засобів заборонено.

      Будьте пильними, неухильно дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах, адже охорона лісу від пожеж – моральний обов'язок кожного!

 

 

Адміністрація ДП «Олешківське ЛМГ»