02 травня 2018

Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

 20180429130920  

    У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

    Для запобігання лісовим пожежам на території Державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» по лісопожежних станціях чергує 6 пожежних автомобілів, світловий день проводиться чергування на пожежно - спостережних вежах.20180429132007

   З метою проведення профілактичної роз’яснювальної роботи на протипожежну тематику 29 квітня поточного року проведено черговий рейд працівниками державної лісової охорони спільно з працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій на території Олешківського лісництва. З відпочиваючим проведено бесіди з питань охорони лісу від пожеж та роздано листівки на протипожежну тематику.  

      Державне підприємство «Олешківське лісомисливське господарство» наголошує, що у період високої пожежної небезпеки відвідування лісів населенням та в’їзд до них транспортних засобів заборонено.

      Будьте пильними, неухильно дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах, адже охорона лісу від пожеж – моральний обов'язок кожного!

 

 

Адміністрація ДП «Олешківське ЛМГ»