23 Квiтня 2018

Напередодні Дня довкілля

DSC03523    19 квітня, напередодні Дня довкілля і фінішу Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» до лісомисливського господарства завітали 20 учнів десятих та шостих класів Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів.

   Вчителі Ольга Тараненко та Світлана Бабенко разом зі своїми вихованцями прийняли участь у посадці дерев шовковиці та вишні в 23 кварталі Голопристанського лісництва біля майданчика для підгодівлі лісової фауни. Старшокласники копали ями, в кожну для кращої приживлюваності додавали волого накопичувач і після посадки відрами носили воду з пожежного модуля. Шестикласники розносили садивний матеріал по лункам, тримали вертикально кожен саджанець та ретельно обтоптували ґрунт біля стовбура. Працювали весело та дружньо! Загалом було висаджено 92 дерева.DSC03539

   Крім того, помічник лісничого Ольга Багатюк провела дітей стежками лісового розсадника та розповіла про необхідність виконувати нескладні правила пожежної безпеки в лісах України.

  Інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ» Фемич Н.І.