ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Підготовка до пожежонебезпечного періоду вже проведена.

IMG 0183    

    Незважаючи на економічну ситуацію, відсутність  бюджетного фінансування ДП «Збур’ївське ЛМГ» в межах можливого підготували до гасіння лісових пожеж спеціальну техніку, оновили всю технічну документацію, провели навчання з особовим складом лісопожежних формувань. Розробили  та затвердили Голопристанською РДА мобілізаційно-оперативний план гасіння лісових на 2018 рік.

IMG 0196   Лісова охорона, особовий склад ЛПС Рибальченського лісництва привели  приміщення лісової пожежної  станції  та пункту  пожежного інвентарю до належного санітарного стану, покрасили пожежну автомашину, обновили аншлаги та інші інформаційні матеріали на протипожежну тематику, провели ремонт та покрасили шлагбауми, квартальні стовпи.

IMG 0188 

IMG 0182    

     Проведено на 57 км догляд за мінералізованими смугами. Перекрили дві позапланові  дороги. В 2-х організаціях провели бесіди на протипожежну тематику.IMG 0199

   Силами лісової охорони проводиться патрулювання та нагляд за найбільш небезпечними у пожежному відношенні ділянками лісу.

   Зроблено немало. Але із-за відсутністю бюджетного фінансування склад ЛПС в лісництві укомплектований на 54%. Погодні умови сприятливі до виникнення та розповсюдження лісових пожеж. Наявні  водії пожежних машин, робочі пожежних команд завжди готові своєчасно виїхати на боротьбу з вогняною стихією.

  Сподіваємось, що населення зрозуміє вклад лісівників Рибальченського лісництва  по збереженню лісових масивів від пожеж, зрозуміє, що  в нас ще є сумлінні, самовіддані люди, які працюють на благо збереження лісового господарства Херсонщини .

   Лісничий Рибальченського лісництва Шиман В.Г.

Facebook