Підготовка до пожежонебезпечного періоду вже проведена.

IMG 0183    

    Незважаючи на економічну ситуацію, відсутність  бюджетного фінансування ДП «Збур’ївське ЛМГ» в межах можливого підготували до гасіння лісових пожеж спеціальну техніку, оновили всю технічну документацію, провели навчання з особовим складом лісопожежних формувань. Розробили  та затвердили Голопристанською РДА мобілізаційно-оперативний план гасіння лісових на 2018 рік.

IMG 0196   Лісова охорона, особовий склад ЛПС Рибальченського лісництва привели  приміщення лісової пожежної  станції  та пункту  пожежного інвентарю до належного санітарного стану, покрасили пожежну автомашину, обновили аншлаги та інші інформаційні матеріали на протипожежну тематику, провели ремонт та покрасили шлагбауми, квартальні стовпи.

IMG 0188 

IMG 0182    

     Проведено на 57 км догляд за мінералізованими смугами. Перекрили дві позапланові  дороги. В 2-х організаціях провели бесіди на протипожежну тематику.IMG 0199

   Силами лісової охорони проводиться патрулювання та нагляд за найбільш небезпечними у пожежному відношенні ділянками лісу.

   Зроблено немало. Але із-за відсутністю бюджетного фінансування склад ЛПС в лісництві укомплектований на 54%. Погодні умови сприятливі до виникнення та розповсюдження лісових пожеж. Наявні  водії пожежних машин, робочі пожежних команд завжди готові своєчасно виїхати на боротьбу з вогняною стихією.

  Сподіваємось, що населення зрозуміє вклад лісівників Рибальченського лісництва  по збереженню лісових масивів від пожеж, зрозуміє, що  в нас ще є сумлінні, самовіддані люди, які працюють на благо збереження лісового господарства Херсонщини .

   Лісничий Рибальченського лісництва Шиман В.Г.

 • 09 вересня 2019
  ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

                      Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

 • 23 серпня 2019
  З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ !

                                  Сьогодні, 23 серпня на адміністративній будівлі підприємства  вивішено Державний прапор України.

 • 23 листопада 2018
  Поповнення казни бюджету держави

     ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

 • 29 жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 21 вересня 2018
  Достойна нагорода

      За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».

Facebook