ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

ОСОБЛИВА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЛІСУ

   Відповідно до статті  4 Закону України «Про пожежну небезпеку , статті 31,32,88  Лісового Кодексу України, з метою запобігання загрозі виникнення чисельних  лісових пожеж в лісових масивах - Заборонено на період високої пожежної небезпеки відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів.  На порушників будуть накладені адміністративні штрафи. Згідно статті 77. Порушення правил пожежної безпеки в лісі – несе накладання штрафу.

     Чергування працівників протипожежних підрозділів, державної лісової охорони, підрозділів ДСНС дають змогу відвернути  загрозу знищення лісових масивів на значних площах. Лісо-пожежні станції знаходяться в повній бойовій готовності до виїзду техніка та особовий склад лісо-пожежної станції. Прохання до громадян ! Якщо  помітили дим,тління або вогонь – не будьте байдужими терміново телефонуйте в лісгосп за номером (05536) 26363, або в пожежну частину ДСНС 101.

   Шановні громадяни зрозумійте, ніщо так не зможе врятувати в  нашому краю штучні лісові насадження від пожеж, які створювалися з великим натхненням і любов'ю, як спільний громадянський обов'язок кожного - шанобливе ставлення  всіх  нас  до природи.

   Адміністрація  ДП «Каховського лісового господарства» звертається до всіх мешканців області: тільки  об’єднавши спільні зусилля, ми зможемо зберегти наші  ліси від вогню!

           Пам’ятайте !  

   ПОЖЕЖУ ЛЕГШЕ ПОПЕРЕДИТИ, НІЖ ЗАГАСИТИ!

  

   Лісничий Корсунського лісництва 

   ДП «Каховське ЛГ» Михайленко Д.В.