ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Грозові розряди і пожежі

IMG 1425   Із 6 випадків лісових пожеж, які виникли в лісових насадженнях  державного підприємства «Збур’ївське ЛМГ» – 3 в результаті грозових розрядів.

   4 серпня поточного року команда ЛПС-1 Рибальченського лісництва з 12.30  до 15.40  гасила пожежі, які виникли практично одночасно в 3-х місцях, одна в кварталі 21 виділі 7 на площі 0,15 га, дві другі – на території Садівської та Рибальченської сільських рад на площі 0,40 та 0,30 га відповідно. Всі пожежі в цей день виникли від блискавок. Гасіння пожеж проводилося власними силами працівників лісництва. Було  задіяно  3 пожежні автомобілі, трактор, бійці ЛПС та лісова охорона. Природною стихією в цей день  було завдано збитків підприємству на суму 5164 грн.

   Станом на 15.08.2018 року виникло 6 лісових пожеж  на площі 9,05 га, в т.ч. низова - 9,05 га.  Витрати по гасінню пожеж склали 89,6 т. грн.  На землях інших землекористувачів гасіння проводилося 2 рази. На їх гасіння витрачено  1.3 т. грн.

   За даними Укргідрометеоцентру в регіоні зберігається надзвичайний (5 клас) рівень пожежної небезпеки,  тому команди ЛПС проводять чергування згідно встановленого Регламенту.

Інженер ОЗЛ   Гондарук О.М.

Facebook